




6 120 ₴
Домкрат зі стійкою пневматичний підкатний 4т, 500 мм YATO YT-17233
Пневматичний домкрат типу «сніговик» вантажопідйомністю до 4000 кг дозволяє швидко та легко піднімати легкові автомобілі чи вантажні фургони. Великий діапазон підйому враховує автомобілі з вищою підвіскою, забезпечуючи зручність та безпеку сервісних робіт.
Можливість зняття підйомної стійки довжиною 8 см дозволяє використовувати підйомник у зменшеному діапазоні 15-42 см.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 500 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Власна вага | 17.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |