


7 425 ₴
Домкрат зі стійкою пневматичний підкатний 6т, 400мм YATO YT-17237
Пневматичний домкрат типу «сніговик» вантажопідйомністю до 6000 кг дозволяє швидко та легко піднімати легкові автомобілі чи вантажні фургони. Великий діапазон підйому враховує автомобілі з вищою підвіскою, забезпечуючи зручність та безпеку сервісних робіт.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Власна вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |