



5 480 ₴
Домкрат зі стійкою пневматичний підкатний 4 т 150-400 мм YATO YT-17230
Пневматичний підкатний домкрат - ідеальне рішення для легкого та безпечного підйому легкових автомобілів або вантажних фургонів. Максимальна вантажопідйомність становить 4000 кг, а висота 400 мм. Великий діапазон підйому враховує автомобілі з вищою підвіскою, забезпечуючи зручність та безпеку сервісних робіт.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Власна вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |