



3 375 ₴
Перетворювач напруги 12/230В 300Вт PURE SINUS YATO YT-81481
Перетворювач напруги здатний живити електричне обладнання, що вимагає електричної мережі 230 В, від автомобільного акумулятора напругою 12 В. Невеликий розмір, вага та велика потужність дозволяють живити різні електричні пристрої у місцях без доступу до електромережі. Оснащений захистами від короткого замикання, перегріву, перевантаження, перенапруги та занадто низької напруги.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Стан | Новий |