
740 ₴
Зарядний пристрій AT-3012 INTERTOOL
Предназначено для заряду акумуляторних батарей 6В і 12В. Дана модель зарядного пристрою ідеально підходить для зарядки мотоциклів, легкових автомобілів та інших механічних засобів, що мають акумуляторну батарею ємність не перевищує 60аг.
| Споживана потужність | 70 Вт |
|---|---|
| Напруга живлення | 230 В |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12 В |
| Постійний вихідний струм | 6 А |
| Ємність акумулятора | 60 Ач |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1,600 кг |
| Обсяг | 0,004347 куб. м |
| Основні | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Струм заряду | 6 А |
| Тип | Зарядний |
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга зарядки | 70 |