


499 ₴
Ящик складаний пластиковий STORM 30 кг, 47 л, 600*400*260 мм INTERTOOL BX-6426
Ящик використовується для зберігання та перевезення різних предметів, товарів, виробів, харчових продуктів. Сумісний з іншими складними/нескладними моделями типорозмірами 600х400 мм з різною висотою, що використовуються для складської та транспортної логістики практично у всіх сферах. Висота зібраного ящика складає 260 мм, розібраному 70 мм.
Має зручні ручки для навантаження, розвантаження на транспорт і переміщення ящиків вручну. Виготовлений із 100% первинного харчового поліетилену, що дозволяє зберігати та перевозити абсолютно всі харчові продукти.
Характеристики:
Об'єм: 47 л
Максимальне навантаження: 30 кг
Тип: складний, перфорований
Габаритні розміри
Матеріал: 100% первинний харчовий ПЕ
Морозостійкість: від -30 ° С до +50 ° С
Вага: 1,800 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Поліетилен |
| Об`єм | 47 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 400 мм |