




2 475 ₴
Візок складаний алюмінієвий 60 кг (41.3 x 41.4 x 100 см) YATO YT-37411
Складний візок застосовується для легкого та зручного транспортування предметів з максимальною вагою 60 кг. Завдяки алюмінієвій платформі та складаній конструкції візок займає мало місця для зберігання та транспортування.
Колісний блок з конструкцією 3-в-1, що поєднує три колеса в одному вузлі, забезпечує стійке пересування та плавний хід, не ушкоджуючи поверхню підлоги. Висувна ручка оснащена напрямними для кріплення монтажних гумок, які запобігають зісковзуванню вантажу. Додатковий фіксатор на ручці стабілізує ящики та регулюється під їхню висоту, забезпечуючи надійну фіксацію. Пластикова накладка на ручці робить керування візком комфортним. Також до комплекту входять монтажні гумки для закріплення вантажу.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 60 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 3.3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41.3 мм |
| Ширина | 41.4 мм |
| Висота | 100 мм |