









5 480 ₴
Безмасляний поршневий компресор Mast MOF1390/1100 Compact - це компактний портативний компресор для коротких циклів роботи пневматичного інструменту, який має продуктивність 175 л/хв, робочий тиск 8 Бар і об’єм ресивера 5 л. Поршень із самозмащувальним кільцем з армованого тефлону (PTFE) забезпечує чисте стиснене повітря без вкраплень мастила, що дозволяє використовувати пристрій для живлення стоматологічного і лабораторного обладнання, продувки електроніки, підкачування коліс, локального фарбування, аерографії та подібних робіт, які вимагають високої якості стисненого повітря.
Двигун потужністю 800 Вт/ 1,1 кВт має мідну обмотку і тепловий захист, що робить його стійким до перегріву. Прямий привід зменшує втрати потужності та робить конструкцію легшою і компактнішою. Редуктор тиску і 2 манометри (показують тиск в ресивері і на виході з редуктора) дозволяють коригувати і контролювати поточний тиск. Гумові ніжки зменшують шум та вібрації, а посилена верхня ручка дає змогу легко переміщати цей портативний безмасляний компресор по робочій зоні.
Порівняно з поршневими масляними, безмасляні компресори Mast значно тихіші в роботі, а збільшена швидкість двигуна і великий діаметр поршнів роблять їх максимально продуктивними.
Більше дізнатися про безмасляні поршневі компресори можна з відповідей на запитання.
Ні, якщо використовувати їх у правильному режимі. Ресурс обмежує не двигун, а поршневе кільце. При достатніх паузах між циклами воно служить дуже довго.
Тому що стискається вологе повітря з атмосфери. Вода конденсується незалежно від наявності масла.
Так. Безмасляні компресори при мінусовій температурі запускаються набагато легше, ніж масляні. У масляних моделях мастило густішає на холоді, що створює великий опір при старті двигуна, а у безмасляних тефлонові кільця зберігають ковзні властивості навіть при низьких температурах.
Тому що без мастила тепло відводиться лише через метал і повітря. Перевантаження швидко призводить до перегріву поршневого кільця.
Можна, але генератор має бути зі стабільною напругою і запасом потужності (близько 1,5 від номіналу двигуна компресора).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість приймача | 5 л |
| Час накачування приймача | 21 с |
| Кількість моторів | 1 штука |
| Максимальний тиск | 8 Bar |
| Потужність двигуна S6 | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Загальні розміри | 377x328x388 мм |
| Продуктивність | 175 л/хв л/мин |
| Розмір поршневого кільця | 62x48x0,8 мм |
| Розмір циліндра | 63x57,8x21,5 мм |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| потужність двигуна S1 | 800 ватт |
| Загальна потужність | Макс. - 1100 Вт |