








321 680 ₴
Напівавтоматичний чотириколонний підйомник REDATS L-460 з вантажопідйомністю 5,5 тонн і елементами для регулювання геометрії коліс (розвал/сходження) буде відмінним вибором для професійних автосервісів, які працюють з широким спектром транспортних засобів. Оснащений поворотними дисками для точного вимірювання кутів встановлення передніх коліс та задніми рухомими платформами, які дають можливість розвантажити задню вісь і виконати регулювання кутів задніх коліс. Регулювання відстані між рампами від 800 до 1025 мм дозволяє адаптувати підйомник до автомобілів з різною колісною базою.
Діапазон підйому становить 250-1750 мм, час підйому/опускання - 55 с. Рампи мають довжину 5190 мм, що дає змогу безпечно розміщувати довгобазний транспорт. Для вивішування коліс є траверса вантажопідйомністю 3 тонни. Розблокування запобіжних замків здійснюється вручну. Цей підйомник для вирівнювання коліс має пульт дистанційного керування, що дозволяє зручно контролювати процес роботи без необхідності постійно підходити до панелі управління.
Більше про конструктивні особливості, експлуатацію та специфіку чотириколонних підйомників - у відповідях на часті запитання.
Для захисту від падіння у чотириколонних підйомниках використовуються механічні фіксатори, які блокують платформу на різних рівнях підйому.
Для точного вимірювання геометрії коліс критично важливо, щоб усі чотири колеса знаходилися на абсолютно рівній площині. На двостійковому підйомнику автомобіль вивішується на лапах, що може спричинити незначні деформації чи напруження кузова. Чотиристійковий підйомник піднімає автомобіль, спираючись на колеса, імітуючи його робоче положення на землі.
Щоб регулювати геометрію, автомобіль має стояти на колесах (на поворотних дисках). Але для ремонту підвіски, гальм, мастильних робіт або шиномонтажу колеса необхідно вивісити. Траверса рухається між рампами, заїжджає під вісь автомобіля та піднімає її, дозволяючи вільно працювати з колесами.
Зверніть увагу на такі особливості:
У повністю автоматичних підйомниках всі процеси автоматизовані, тоді як у напівавтоматичних підйом та опускання автоматичні, але деякі операції (наприклад, блокування запобіжних замків або підготовка трапів) виконуються вручну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість оливного бака | 12 л |
| Вага | 1285 кг |
| Обертові диски | 2 штуки |
| Висота підіймової осі | 50 - 320 мм |
| Висота рампи в стані спокою | 250 мм |
| Довжина драбини | 1000 мм |
| Довжина рампи (без сходів) | 5190 мм |
| Максимальна висота підіймальній силі | 1750 мм |
| Напруга | 400 В |
| Корисне навантаження | 5,5 т |
| Час повністю опускатися | 55 стор. (на російській) |
| Час повністю піднятися | 55 стор. (на російській) |
| Розміри | 6190x3340x2120 мм |
| Регулювання відстані рампи | 800 - 1025 мм |
| Регульовані підіймальні опори осі | 780 — 1600 мм |
| Гумові накладки для обертових дисків | 2 штуки |
| Сидіння для обертових дисків | 685 мм + універсальні регулювальні кришки для дисків |
| Сила | 2,2 кВт |
| Ширина пандуса | 530 мм |