





47 590 ₴
Циркулярна пила BAMATO HOS-750 - - це ідеальне рішення для зручного та безпечного розпилу ваших дров. Міцне шасі з гумовими шинами забезпечує легке транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAMATO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Довжина різання | 1000 мм |
| Мінімальна довжина різання | 300 мм |
| Потужність двигуна S6 | 5000 ватт |
| Напруга | 400 В |
| Пиляльне лезо (особливо) | 700x30 мм (64 зубці) |
| Розміри встановлення | 1180x710x1190 мм |
| Швидкість пилки | 1400 об./хв |
| Транспортні розміри | 1080x740x1150 мм |
| Чиста/Валова вага | 93/115 кг |