





4 680 ₴
Лещата сталеві поворотні з ковадлом: "4"; 100мм. JCB Tools JCB-6540304 (Код: 58989)
Це поворотні лещата з шириною губок 100 мм з міцного металу та інтегрованим ковадлом.
Вони ідеально підходять для професійного та побутового використання, забезпечують надійний та рівномірний затиск деталей.
Поворотний механізм дозволяє працювати під різними кутами, а ковадло дає змогу виконувати формувальні та ударні роботи без додаткових інструментів.
Характеристики:
Тип: Слюсарні.
Ширина губок: 100 мм.
Робочий хід: 130 мм.
Функція повороту: Є.
Матеріал корпусу: Сталь.
Матеріал губок: Сталь.
Ковадло: Є.
Габарити без упаковки (ДхШхВ): 355x230x200 мм.
Вага: 13.2 кг.
Спосіб кріплення: Струбцина/гвинти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип лещат | слюсарні |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 100 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 130 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 13.2 кг |