
2 790 ₴
Траверса для підвішування двигуна 500 кг SILVER S11650
Траверса призначена для безпечного підйому та фіксації двигунів при виконанні ремонтних та монтажних робіт.
Максимальне навантаження складає 500 кг, тому тримач ідеально підходить для використання навіть із двигунами великої потужності. Регульований кут кріплення дозволяє точно встанвлювати положення тримача. Ідеально підходить для професійного використання у майстернях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Тип траверси | Лінійна (2 точки) |
| Матеріал траверси | Сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Довжина | 1500 мм |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |