





5 799 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний 3т, двопоршневий з гумовим ущільнювачем 85-430 мм Silver S10660
Професійний гідравлічний домкрат із вантажопідйомністю 3 тонни та низькопрофільною конструкцією дозволяє легко піднімати легкові та занижені автомобілі, позашляховики та фургони.
Гумова накладка на опорному майданчику запобігає пошкодженню порогів та інших елементів кузова. Має посилену сталеву раму, забезпечує довговічність і стійкість домкрата, а подвійний гідравлічний механізм скорочує час підйому. Колеса полегшують переміщення обладнання майстернею або гаражем, роблячи роботу швидше і зручніше.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 430 мм |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 25 кг |
| Стан | Новий |