

5 499 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний 2.5 т 80-360 мм кейс Silver S10663/1
Професійний гідравлічний підкатний домкрат з вантажопідйомністю 2,5 тонни та низькопрофільною конструкцією дозволяє легко піднімати легкові та занижені автомобілі.
Гумова подушка на опорній платформі забезпечує надійну фіксацію точки підйому та захищає кузовні елементи від подряпин та деформацій. Посилена сталева рама гарантує міцність та довговічність інструменту. Колеса полегшують переміщення обладнання майстернею або гаражем, роблячи роботу швидше і зручніше.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12.5 кг |
| Стан | Новий |