






1 099 ₴
Домкрат гідравлічний "стовпчик" 20 т, 235-440 мм WUBER W22014
Домкрат гідравлічний телескопічний призначений для легкого підйому автомобіля з вантажопідйомністю до 20 тонн.
Виготовлено пристрій із високоякісного чавуну, що робить всю конструкцію міцною та стійкою до пошкоджень. Широкий діапазон підйому від 235 мм до 440 мм забезпечує комфортну та безпечну роботу з автомобілями з різними типами підвіски.
Гідравлічний запобіжний клапан значно підвищує рівень безпеки під час використання підйомника. Спускний клапан дозволяє швидко та безпечно опускати шток стовпчикового витягу, забезпечуючи точність при виконанні робіт.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wuber |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 440 мм |
| Висота підхоплення | 235 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 9.2 кг |
| Стан | Новий |