







3 749 ₴
Підкатний домкрат 3т 120-490 мм Estar 97203L
Підкатний гідравлічний домкрат призначений для підйому легкових автомобілів з максимальною масою до 3 тонн. Підходить для професійного використання, у гаражі чи в дорозі. Широкий діапазон підйому від 120 до 490 мм дозволяє працювати з автомобілями з низькою підвіскою. Однопоршневий гідравлічний механізм забезпечує плавну, швидку та легку роботу, а міцна конструкція зі сталі та алюмінію гарантує надійність та тривалий термін служби.
Має поворотні передні та жорсткі задні колеса, які забезпечують зручне переміщення і точну установку під автомобіль. Посилені кронштейни та профілі підвищують безпеку під час роботи.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estar |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 490 мм |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12 кг |
| Стан | Новий |