



610 ₴
Набір головок глибоких ударних тонкостінних 1/2" 3 пр. (6-гр.) Scheppach SCH-4035 (Код:66193)
Це компактний набір глибоких ударних головок який призначений для ефективного та безпечного демонтажу і монтажу колісних болтів за допомогою ударного гайковерта.
Тонкостінні головки зі стандартним 1/2" квадратом роблять їх універсальними для роботи з популярними моделями легкових автомобілів.
Матеріал виготовлення — хромомолібденова сталь, що забезпечує високу міцність, стійкість до ударних навантажень і термічних впливів.
Кожна головка має глибоку конструкцію (85 мм), що дозволяє без проблем обходитись навіть із заглибленими кріпленнями.
Головки комплекту 17 мм, 19 мм та 21 мм дозволяють легко і швидко обслуговувати найбільш поширені розміри колісних болтів.
Додаткові переваги включають кольорову ідентифікацію розмірів для швидкого вибору, а також захисні нейлонові рукави, що захищають диск від подряпин.
Комплект чудово підходить для автосервісів, шиномонтажних майстерень, господарських гаражів та персонального використання, де важлива якість, надійність та точність.
Характеристики:
Головка ударна тонкостінна (Синя) 17 мм. (6-гр.).
Головка ударна тонкостінна (Жовта) 19 мм. (6-гр.).
Головка ударна тонкостінна (Червона) 21 мм. (6-гр.).
Посадковий квадрат: 1/2 дюйма.
Загальна довжина: 85 мм.
Матеріал: Хром-молібденова сталь (Cr-Mo) + нейлоновий захист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Стан | Новий |