
182 000 ₴
Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-3T DRO
Свердлильно-фрезерний верстат є універсальним обладнанням для виконання широкого спектру робіт з металу, а саме свердління, фрезерування та нарізання різьблення. Підходить як для індивідуального використання, так і для невеликого виробництва. Верстат відрізняється міцною конструкцією із сірого чавуну, що забезпечує стійкість та знижує вібрації під час роботи. Оснащений сучасним безколекторним двигуном з плавним регулюванням оборотів та функцією реверсу, завдяки чому можна виконувати нарізування різьблення.
Модель має збільшений робочий стіл, що розширює можливості обробки заготовок. Для високої точності передбачена цифрова індикація переміщень (DRO) та мікроподача шпинделя. Поворотна головка дозволяє обробляти деталі під різними кутами.
Верстат працює від стандартної мережі 230 В і забезпечує точну та стабільну обробку завдяки продуманій конструкції та сучасним функціям.
Гарантія: 2 роки
Особливості
Характеристики
Шпиндель:
Робочий стіл:
Поворот голови:
Двигун та живлення:
Габарити та вага:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Стан | Новий |
| Діаметр фрези | 50 мм |
| Діаметр свердла | 23 мм |
| Споживана потужність | 1 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1750 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 200 кг |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 85 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 410 мм |
| Виліт шпинделя | 230 мм |
| Хід шпинделя | 70 мм |
| Хід пінолі | 70 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 20 мм |