
2 961 ₴
Набір головок ударних глибоких 8 од. 1'' (12-гр.) JCB Tools JCB-8081-9MPB (код: 60774)
Набір глибоких ударних головок 1'' призначений для роботи з кріпленням у важкодоступних місцях з використанням ударного гайковерта. Виготовлені із міцної хромомолібденової сталі (Cr-Mo), забезпечують високу міцність та зносостійкість. Вони витримують значні механічні навантаження та удари, дозволяючи ефективно працювати із закислими або туго затягнутими кріпленнями. Ідеально підходить для роботи з вантажними автомобілями, у будівельній сфері, ремонту сільськогосподарської техніки та роботи на СТО. Комплект поставляється в міцному кейсі для зручності зберігання та транспортування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 1" |
| Розмір max | 41 мм |
| Розмір min | 22 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Стан | Новий |