



1 188 ₴
Набір головок ударних глибоких 1/2" (6-гр.) 10 пр. в металевому кейсі JCB Tools JCB-4107-5MPB (код: 61065)
Професійний набір з 10 ударних подовжених головок, створений для роботи з гайковертами. Дозволяють працювати з довгими шпильками, гайками, втопленими в отвори та кріпленням у важкодоступних місцях. Ідеально для підвіски, двигунів та коліс. Він легко справляється з високими навантаженнями, забезпечуючи надійне зчеплення та точну роботу. Набір є незамінним для професійних механіків та будівельників, гарантуючи високу ефективність та надійність у виконанні різноманітних завдань. Поставляються головки в металевому кейсі з ложементом, забезпечуючи безпечне зберігання та транспортування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Стан | Новий |