
1 143 ₴
Набір головок ударних глибоких 4 од. 1/2" (12-гр.) (34, 36, 38, 41 мм) JCB Tools JCB-4045-9MPB (код: 61257)
Професійний набір ударних подовжених головок, створений для роботи з гайковертами. Виготовлені із міцного хром-молібденового сплаву Cr-Mo, вони витримують потужні удари, не тріскаються та не деформуються. Подовжена форма 77 мм дозволяє легко працювати в обмеженому просторі, ідеально для ремонту вантажівок, автобусів, сільгосптехніки та промислового обладнання. Поставляються головки у міцному пластиковому кейсі, забезпечуючи безпечне зберігання та транспортування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 41 мм |
| Розмір min | 34 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Стан | Новий |