
2 133 ₴
Набір ударних головок 10 од. 3/4'' (12-гр.) (17-46 мм) метал. кейс JCB Tools JCB-6109-9MPB (код: 61733)
Комплект ударних головок виготовлений із хромомолібденової сталі (Cr-Mo), спеціально розробленої для роботи з ударними навантаженнями, забезпечує довгий термін служби та надійність. Дванадцятигранний профіль забезпечує максимальну площу контакту з кріпленням, знижує ризик зриву граней та гарантує точну передачу зусилля, що особливо важливо при роботі з пошкодженими або м'якими гайками. Набір поставляється в міцному металевому кейсі із замком із нержавіючої сталі, який надійно захищає інструмент при транспортуванні та зберіганні.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 46 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Стан | Новий |