

1 575 ₴
Набір головок ударних глибоких 4 од. 1'' (6-гр.) 27, 32, 33, 36 мм JCB Tools JCB-8041-5MPB (код: 64925)
Глибокі ударні головки застосовуються для роботи з кріпленням у важкодоступних місцях із застосуванням ударного інструменту. Виготовлені з високоякісної хроммолібденової сталі (Cr-MO), що забезпечує міцність і довговічність.
Головки здатні витримувати значні навантаження і удари, дозволяють працювати з більш тугими кріпильними елементами. Ідеально підходять для роботи з вантажними автомобілями, у будівельній сфері, для ремонту сільськогосподарської техніки та роботи на СТО. Поставляється комплект у міцному кейсі, для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1" |
| Розмір max | 36 мм |
| Розмір min | 27 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Стан | Новий |