

4 982 ₴
Набір ударних головок 7 од. 1'' (12-гр.) 46-75 мм, метал. кейс JCB Tools JCB-8071-9MPB (код: 65107)
Набір призначений для роботи з пневматичними та електричними ударними гайковертами. Комплект відрізняється високою міцністю та надійністю, ідеально підходить для обслуговування вантажних автомобілів, ремонту спецтехніки, сільськогосподарського обладнання та виконання будівельно-монтажних робіт.
Комплект розрахований на роботу з високими навантаженнями та ударними впливами, завдяки чому підходить для відкручування та закручування тугих та закислих кріпильних елементів. У комплект входять сім дванадцятигранні головки розмірів: 46, 50, 55, 60, 65, 70, 75 мм. Для зручності зберігання та транспортування набір поставляється у міцному металевому кейсі.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 1" |
| Розмір max | 75 мм |
| Розмір min | 46 мм |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Стан | Новий |