

950 ₴
Набір головок 25 пр. 1/2", 1/4" (6-гр.) 4-32 мм метал. кейс FORCEKRAFT FK-50121G (код: 57683)
Професійний комплект із 25 головок діапазоном від 4 до 32 мм забезпечує виконання більшості завдань, від дрібної електроніки до серйозного авторемонту. Набір включає 16 головок на великий привід 1/2" (10-32 мм) для потужних робіт і 9 головок на малий привід 1/4" (4-13 мм) для точних і дрібних операцій. Профіль з 6 гранями забезпечує максимальний контакт із гайкою або болтом, мінімізуючи ризик прослизання. Виготовлений із міцної хром-ванадієвої сталі, забезпечує довговічність та надійність при інтенсивному використанні. Постачається в міцному металевому кейсі, який дозволяє безпечно зберігати та транспортувати головки.
Характеристики:
Розміри головок:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/4", 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Кількість в наборі | 25 шт. |
| Стан | Новий |