

2 210 ₴
Набір головок ударних глибоких у металевому кейсі 10 од. 3/4'' (6-гр.) (17-46 мм) FORCEKRAFT FK-6108-5MPB (Код: 65254)
Професійний набір ударних глибоких головок розроблений для виконання складних монтажних та демонтажних робіт із застосуванням високих крутних моментів. Комплект складається з 10 шестигранних головок розміром від 17 до 46 мм з посадковим квадратом 3/4". Виготовлені з хромомолібденової сталі (CrMo) забезпечують збільшену міцність при роботі з потужними ударними гайковертами, захищаючи інструмент від руйнування і деформації. Металевий кейс забезпечує порядок у зберіганні та зручність у транспортуванні.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 46 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Стан | Новий |