


1 310 ₴
Набір ударних глибоких головок 1/2", 13 пр. (6-гр.) (10-32 мм) FORCEKRAFT FK-4137MPB (код: 52543)
Професійний комплект із 13 ударних торцевих головок із посадковим квадратом 1/2 дюйма розроблений для використання з ударним інструментом та призначений для обслуговування кріплення, розташованого на довгих шпильках. Виготовлені з хромомолібденової сталі, що забезпечує виняткову міцність та здатність витримувати високі імпульсні навантаження.
Фосфатне покриття захищає від іржі при контакті з вологою, сіллю, миючими засобами та конденсатом. Головки мають збільшену глибину, дозволяє діставати гайки і болти в глибоких колодязях литих і кованих дисків, на гальмівних супортах, маточах, редукторах і карданах без необхідності в додаткових подовжувачах. Постачається на пластиковому утримувачі, для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Стан | Новий |