

1 814 ₴
Набір ударних глибоких головок 13 од. 1/2" (6-гр.) 10-32 мм JCB Tools JCB-4131-5MPB (код: 60548)
Комплект ударних торцевих головок призначений для роботи з ударним інструментом та дозволяє виконати широкий діапазон робіт. Головки мають глибокий профіль, що дозволяє працювати з подовженими болтами і шпильками, а також у важкодоступних місцях. Виготовлені з міцної хромомолібденової сталі (CR-Mo), що забезпечує їх довговічність і здатність витримувати високі навантаження.
Набір включає 13 головок: 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм. Постачаються в міцному пластиковому кейсі, який забезпечує надійний захист та зручність транспортування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Стан | Новий |