

2 084 ₴
Набір головок ударних глибоких 16 од. 1/2'' (6-гр.) (10-32 мм) JCB Tools JCB-4169-5MPB (код: 60552)
Глибокі ударні головки застосовуються для роботи з кріпленням у важкодоступних місцях із застосуванням ударного інструменту. Виготовлені з високоякісної хроммолібденової сталі (Cr-MO), що забезпечує міцність і довговічність. Головки здатні витримувати значні навантаження і удари, дозволяють працювати з більш тугими кріпильними елементами. Ідеально підходять для роботи з вантажними автомобілями, у будівельній сфері, для ремонту сільськогосподарської техніки та роботи на СТО. Поставляється комплект у міцному пластиковому кейсі, для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 16 шт. |
| Стан | Новий |