
488 ₴
Toptul HABF2439, Молоток гумовий L390мм 680г
Відповідає всім сучасним міжнародним нормам, уславився високою надійністю, тривалим періодом служби і доступною ціною. В процесі виробництва інструменту Топтул використовуються багатокомпонентні марки сталі з застосуванням сполук хром ванадію. Ось чому на деякі групи інструменту Toptul поширюється вічна гарантія.
| Довжина: | 390мм |
| Вага: | 680г |
| Діаметр бойка: | 70 мм |
| Матеріал головки: | резина |
| Матеріал ручки: дерево | дерево |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.67 кг |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | гума |
| Тип | Молоток |