


1 150 ₴
Набір головок 12 гр. 8-36 мм, 1/2" SPLINE 21 шт. GEKO G13547
Професійний набір головок призначений для роботи з широким спектром кріплення. Головки виконані з 12-гранним профілем SPLINE, що дозволяє ефективно працювати з різними типами кріпильних елементів: шестигранними та дванадцятигранними болтами, гвинтами з профілем Torx-E, а також дюймовими з'єднаннями.
Завдяки спеціальній конструкції головки забезпечують надійне зчеплення з кріпленням і зменшують ризик його пошкодження або провертання. Всі головки виготовлені з високоміцної хромованадієвої сталі, що відрізняється високою міцністю, зносостійкістю та стійкістю до корозії. Поставляється в міцному пластиковому кейсі, для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Spline |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 36 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 21 шт. |
| Стан | Новий |