





3 120 ₴
Набір торцевих головок 3/4" 19-50 мм (12 гр.) 21 пр. Geko G10111
Професійний набір торцевих головок призначений для інтенсивного використання в автосервісах, майстернях і при виконанні монтажних робіт. Всі елементи набору виготовлені з високоякісної хромованадієвої сталі CrV, що забезпечує високу міцність, стійкість до зношування та тривалий термін служби.
В комплект входять 12-гранні торцеві головки з посадковим розміром 3/4 дюйма та діапазоном розмірів від 19 до 50 мм, що робить його універсальним для роботи з різними елементами кріплення. Також в набір включені надійна тріскачка 3/4", Т-подібна рукоятка для збільшення зусилля, шарнірний ключ і два подовжувачі довжиною 100 і 200 мм, що дозволяють працювати в важкодоступних місцях. Комплект поєднує в собі надійність, функціональність та зручність. Постачається в міцному пластиковому кейсі, для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Кількість в наборі | 21 шт. |
| Стан | Новий |