

679 ₴
Набір головок для паливних насосів BOSCH. REWOLT RE T5583
Це вузькоспеціалізований інструмент, який стане незамінним для майстрів СТО та дизельних сервісів.
Він розроблений спеціально для роботи з насосами Bosch, де використовуються нестандартні типи кріплення — тригранні та двогранні болти.
Завдяки цьому набору можна безпечно та точно виконувати розбирання насосів серій VE та VP37, включаючи системи з електронним керуванням (EDC).
Це дозволяє проводити такі операції, як заміна прокладок, ремонт клапанів, обслуговування дозуючих механізмів та регулювання подачі палива.
Матеріал Cr-V забезпечує високу стійкість до навантажень і довгий термін служби навіть при інтенсивній експлуатації.
Головки не деформуються та не злизують грані кріплення, що особливо важливо при роботі з дорогими та точними компонентами паливної системи.
Особливу увагу приділено точності виготовлення: кожна головка ідеально відповідає заводським параметрам, що дозволяє працювати максимально акуратно та без ризику пошкодження деталей.
Компактний кейс робить набір зручним для транспортування та зберігання.
Характеристики:
Тип: Спеціальний автоінструмент.
Вид: Набір торцевих головок зі спеціальним профілем (тригранні та двогранні).
Призначення: Обслуговування дизельних паливних насосів високого тиску (ПНВТ).
Матеріал: Високоякісна хром-ванадієва сталь (Cr-V).
Сумісність: Bosch VE, Bosch TDI, Bosch VP37.
Кількість в наборі: 5
Упаковка: Пластиковий кейс.
Основні сфери застосування:
Ремонт та сервіс ПНВТ:
Повне або часткове розбирання дизельних насосів Bosch серій VE, VP37 та систем з електронним керуванням EDC.
Регулювання паливоподачі:
Використовується для зміщення (позиціонування) верхньої кришки та блоку дозатора на насосах Bosch VP37, що необхідно для точного налаштування циклової подачі палива.
Усунення протікань:
Демонтаж кришок для заміни гумових ущільнювачів та прокладок, які з часом зношуються і пропускають дизельне пальне.
Заміна компонентів:
Зняття клапанів регулювання тиску та заміна центрального гвинта розподільної головки.
Комплектація:
Головка тригранна 7 мм: Для гвинтів кришки паливного насоса EDC (1996–2003 р.в) у системах Bosch VP37.
Головка тригранна 12,6 мм: Для розбирання ПНВТ (аналог OEM Bosch 0986612605).
Головка тригранна 13 мм: Для кріпильних гвинтів кришки блоку ПНВТ.
Головка тригранна 26 мм (квадрат 1/2"): Для центрального гвинта (з боку високого тиску) на насосах Bosch VE та VP.
Головка двогранна 12,4 мм: Для клапанів регулювання тиску на розподільних насосах Bosch VP37.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rewolt |
| Стан | Новий |