
1 455 ₴
Підставки під автомобіль TORIN 3 тонни
| Вантажопідйомність: | 3000 Кг |
| Країна виробник: | Китай |
| Тип домкрата: | підставка |
| Висота підйому (від землі): | 0.425 м |
| Висота підхоплення: | 288 мм |
| Комплектація: | 2 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 425 мм |
| Власна вага | 7 кг |
| Виробник | TORIN |