
6 138 ₴
Домкрат підкатний професійний 2,0т, посилена конструкція 130-535 мм TORIN TR20006
Домкрат підкатний є міцним і надійним обладнанням для підйому автомобілів, здатне витримувати навантаження до 2.0 тонн. Посилена конструкція забезпечує стабільність і безпеку при роботі, а 4 поворотні колеса і довга зручна ручка роблять переміщення домкрата по робочому простору простим і швидким.
Мінімальна висота підйому становить 130 мм, а максимальна 535 мм, дозволяє використовувати домкрат як з легковими автомобілями, так і з джипами або мікроавтобусами. Міцна та стійка конструкція гарантує безпечну експлуатацію, вага 34 кг робить домкрат досить мобільним та зручним для зберігання.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 535 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |