
96 800 ₴
Якщо ви шукаєте якісну і надійну модель електрогідравлічного підйомника для вашої авторемонтної майстерні або мережі СТО, модель TLT-235SB (380 В) від торгової марки Launch підійде на всі сто відсотків. Дана конструкція впорається з підйомом будь-якого автотранспорту, вага якого не перевищує 3,5 т. За фактом, це робить дану модель двостійкового підйомника універсальною, адже вона однаково добре підходить практично для будь-яких легкових машин.
Товар пропонується для замовлення в будь-яких кількостях. Телефонуйте.
Даний варіант підйомника має кілька істотних плюсів:
Замовляйте надійне і довговічне обладнання Launch TLT-235SB. Також в наявності багато інших корисних товарів для СТО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Launch |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Виліт задніх лап | 2000 мм |
| Виліт передніх лап | 2000 мм |
| Висота підйому | 195 см |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Кількість масла | 10 л |
| Напруга живлення | 380 В |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники двостійкові |
| Ширина проїзду (мм) | 2486 |
| Додаткові | |
| Висота підйомника | 2860 мм |
| Хв. висота підхоплення | 110 мм |
| Ширина підйомника | 3370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2,2 кВт |