

677 ₴
Набір головок 3/8" 12 од. 6 гр Force 3128 F . Комплект головок складається з 12 предметів. Виготовлені з високоміцної інструментальної сталі. Застосовуються для професійного використання.
Комплектація:
Головки 3/8" 6-гранні (12 шт): 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCE |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 3/8" |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |