
16 073 ₴
Електрична роторно-орбітальна шліфувальна 125 мм Sumake ELSC-B50HM .
Ефективний і надійний інструмент для професійного шліфування. Вони мають ергономічний дизайн і забезпечують максимальне видалення пилу навіть при низькій потужності системи відсмоктування.
Машинки виготовлені з легких високотехнологічних матеріалів і поєднують в собі оптимальну потужність і комфорт для користувача. Незважаючи на низький рівень шуму інструмент здатний працювати зі швидкістю обертання до 12 000 об/хв.
Застосовується для професійного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumake |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 350 Вт |