

42 354 ₴
Видеобороскоп портативний Ø 3.9 мм Toptul VARFЗ901E .
Застосовується для професійного використання.
Камера діаметром 3,9 мм відмінно проходить у свічкове та інші отвори.
Зонд портативного відеобороскопа відмінно згинається, що дозволяє використовувати прилад у обмежених умовах.
Комплектація: пульт управління, гнучкий кабель із зондом довжиною 1м, SD карта ємністю 4 ГБ, USB кабель для передачі даних, AV кабель, приєднувальне дзеркало, AC-адаптер, кейс.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина кабелю/трубки | 1 м |
| Діаметр кабелю/трубки | 3.9 мм |
| Тип передачі даних | Відеосистема |
| Загальні | |
| Висота | 117.5 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Напруга | 3.7 В |
| Ширина | 207 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 3.5 дюйм |
| Формат відео | NTSC, PAL |