





148 975 ₴
Верстат дископравний пневмогідравлічний AIRKRAFT 11-26" SDP-380.
Використовується для відновлення дисків коліс легкових і малотоннажних автомобілів розмірами: - діаметром від 11 до 26 дюймів; - шириною від 3 до 12 дюймів. Застосовується для професійного використання.
Регульовані упори для зручності редагування диска;
Наявність лінійки для виявлення биття;
Пневмогідравлічний привід рихтувального пристосування;
Управління рихтовочным пристосуванням з допомогою педалі;
Можливість ручної підкачки рихтувального пристосування;
Зручний доступ до пульта управління;
Два режиму роботи двигуна (звичайний і переривчастий з реверсом);
Реверс з можливість точної підгонки до місця деформації;
Універсальний фланець для кріплення широкого спектру колісних дисків;
Комплект конусів для центрування диска;
Комплект наставок для рихтування;
Можливість встановлення різців.
Технічні характеристики:
Робочий тиск - 8 атм
Діаметр диска - 11-26"
Ширина диску - 3-12"
Частота обертання вала - 14 про/мін
Споживана потужність - 1,1 кВт
Напруга живлення - 380В
Вага - 355 кг
Габаритні розміри - 1420х950х1100 мм
Гарантія - 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 355 кг |
| Максимальна частота обертання валу | 14 об/хв |
| Максимальна ширина диску | 12 дюйм |
| Максимальний діаметр диска | 26 дюйм |
| Напруга живлення | 380 В |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 950 мм |