
479 ₴
Ключ балонний l-подібний 27х30 мм INTERTOOL XT-4202. Призначений для монтажу і демонтажу вантажних автомобілів.
| Тип | ключ балонний I-подібний |
|---|---|
| Розмір ключа | 27x30 мм |
| Довжина | 404 мм |
| Вага | 2,250 кг |
| Обсяг | 0,001468 куб. м |
Інструмент INTERTOOL представлений на українському ринку з 1999 року. Дана торгова марка робить інструмент доступним але не поступається в якості більш дорогих брендів. Весь інструмент маркується логотипом, зареєстрованим в більш ніж 20 країнах світу. Модельний ряд продукції регулярно поповнюється і оновлюється, пропонуючи все більш якісний і ефективний інструмент для клієнтів INTERTOOL.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Розмір max | 30 мм |
| Розмір min | 27 мм |
| Тип ключа | L-подібний |