
449 ₴
Ключ балонний l-подібний 30х32 мм Intertool XT-4203. Призначений для монтажу і демонтажу для вантажних автомобілів .
| Тип | ключ балонний I-подібний |
|---|---|
| Розмір ключа | 30x32 мм |
| Довжина | 403 мм |
| Вага | 1,850 кг |
| Обсяг | 0,001175 куб. м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 30 мм |
| Тип ключа | L-подібний |