
399 ₴
Ключ балонний l-подібний 27х32 мм Intertool XT-4205. Призначена для монтажу і демонтажу вантажних автомобілів.
| Тип | ключ балонний I-подібний |
|---|---|
| Розмір ключа | 27x32 мм |
| Довжина | 408 мм |
| Вага | 2,313 кг |
| Обсяг | 0,001468 куб. м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 27 мм |
| Тип ключа | L-подібний |