




98 500 ₴
Циркулярна пила з рухомим столом (400 В) Jet JTS-600XL. Професійний верстат, використовується для розпилювання заготовок з будь-яких порід дерева. Дана модель оснащена рухомим столом і розширювачем до нього, це дозволяє проводити обробку навіть складних і масивних заготовок. Матеріал робочого столу - чавунне литво. Пильний модуль також виготовлений з чавунного литва. Розширення та подовження столів (пильного і рухомого) виконані з сталевого листа. Вони знімні, завдяки цьому є можливість роботи в обмеженому просторі і при зберіганні. Пилильный поворотний диск з можливістю регулювання кута нахилу і глибини пропилу.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JTS-600XL
Споживана (вихідна) потужність - 2,5 (1,5) кВт
Частота обертання пильного диска на холостому ходу - 4000 об/ хв
Зовнішній (посадковий) діаметр пильного диска - 250 (30) мм
Кут нахилу пильного диска - 0-45°
Максимальна глибина пропилу під кутом 0° і 45° 80 і 54 мм
Розміри робочого столу (ДхШ) - 800 х 350 мм
Подовження робочого столу (ДхШ) - 400 х 350 мм
Розширення робочого столу праворуч (ДхШ) - 800 х 270 мм
Максимальна ширина заготовки при пилянні з паралельним упором праворуч - 610 мм
Розміри рухомого столу (ДхШ) - 1600 х 240 мм
Розширення рухомого столу (ДхШ) - 600 х 460 мм
Максимальна ширина до обмежувача торцевого упора рухомого столу - 2600 мм
Хід рухомого столу (каретки) - 1700 мм
Максимальна довжина розпилу на рухомому столі - 1600 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1600 х 2000 х 1115 мм
Маса - 170 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Потужність | 2.5 кВт |
| Потужність двигуна подачі | 1.5 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 170 кг |
| Висота | 1115 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 400 В |