


38 560 ₴
Рейсмусовий верстат (230 В) JET JPM-13CSX.
Верстат призначений для стругання виробів з деревини. Дана модель оснащена потужним двигуном 2,0 кВт. Завдяки високій швидкості обертання ножового вала верстат дозволяє зробити роботу швидко і точно. Конструкція верстата оснащена механізмом автоподачі, знімними завантажувальним і розвантажувальним столом з роликовим механізмом, а також роликовим механізмом зверху для зворотної подачі заготовки. Висота ножового вала регулюється з допомогою обертової рукоятки. Має регулювання швидкості подачі заготовки. Стругальний модуль і робочий стіл виконані з чавуну.
Комплектація:
Технические характеристики:
Модель - JPM-13CSX
Потребляемая (выходная) мощность - 2,0 (1,1) кВт
Частота вращения строгального вала - 4800 об/мин
Диаметр строгального вала - 68 мм
Размер ножей (ДхШхТ) - 332 х 19 х 3 мм
Количество ножей - 3
Скорость подачи - 3 и 6 м/мин
Максимальная ширина заготовки - 330 мм
Максимальная высота заготовки - 250 мм
Максимальная глубина строгания за один проход - 3,0 мм
Максимально допустимая глубина строгания за один проход по всей ширине - 1,5 мм
Минимальная длина заготовки - 250 мм
Довжина рейсмусового столу (з подовжувачами) - 490 (930) мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 900 х 600 х 1100 мм
Вага - 90 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 3600 м/сек |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Двосторонній |
| Загальні параметри | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |