




135 557 ₴
Рейсмусовий верстат JET JWP-208-3.
Верстат призначений для професійного стругання виробів з деревини. Потужність двигуна, яким оснащена модель, становить 5,5 кВт. Завдяки високій швидкості обертання ножового вала верстат дозволяє зробити роботу швидко і точно. Робочий стіл і корпус стругального вузла виконані з чавунного лиття, механізм регулювання висоти столу. Має регулювання швидкості подачі заготовки. Конструкція верстата оснащена механізмом автоподачі, знімними завантажувальним і розвантажувальним столом з роликовим механізмом. Основним плюсом цього верстата є можливість заміни четырехножевого валу стандартного типу на вал helical.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JWP-208-3
Споживана (вихідна) потужність - 5,5 (3,8) кВт
Частота обертання строгального валу - 5000 об/хв
Діаметр строгального валу - 81 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) - 510 х 25 х 3 мм
Кількість ножів - 4
Швидкість подачі - 7 і 10 м/хв
Максимальна ширина заготовки - 500 мм
Максимальна висота заготовки - 200 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід - 5,0 мм
Максимально-допустима глибина стругання за один прохід по всій ширині - 2,0 мм
Мінімальна довжина заготовки - 170 мм
Довжина рейсмусового столу (з подовжувачами) - 654 (1470) мм
Діаметр витяжного патрубка - 127 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 660 х 930 х 1050 мм
Вага - 300 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 5 мм |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 300 кг |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 930 мм |