
198 970 ₴
Рейсмусовий верстат з стругальним валом "helical" JET Powermatic 15HH. Потужний професійний рейсмусовий верстат з шириною стругання 380 мм і обладнаний сегментованим ножовим валом helical. Корпус, робочий стіл, його подовжувачі і стругальна частина верстата виконані з чавуну. Механізм протяжки має дві швидкості. Дана модель має два вала, обидва виконані з 132: подаючий рифлений, приймальний гладкий. У столі передбачені ролики для полегшення ковзання заготовки, їх положення налаштовують спеціальною рукояткою. Висота положення строгальной частини регулюється маховиком.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - 15HH
Споживана (вихідна) потужність - 5,5 (3,8) кВт
Частота обертання строгального валу - 4500 об/хв
Діаметр строгального валу - 76 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) - 15х15х2,5 мм
Кількість ножів - 102
Швидкість подачі - 4,9 і 6,1 м/хв
Максимальна ширина заготовки - 380 мм
Максимальна висота заготовки - 152 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід - 4,7 мм
Максимально-допустима глибина стругання за один прохід по всій ширині - 2,0 мм
Мінімальна довжина заготовки - 203 мм
Довжина рейсмусового столу з подовжувачами - 1070 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1219х790х1105 мм
Вага - 228 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 4.7 мм |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 228 кг |
| Висота | 1105 мм |
| Довжина | 1219 мм |
| Ширина | 790 мм |