



1 954 ₴
Драбина 4 ступені Intertool LT-0034
Пропонований варіант драбини відрізняється наступними позитивними характеристиками:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 9.63 кг |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1390 |
| Об`єм | 0.064741 |
| Профіль | Сталевий круглий |
| Розмір ступеня | 380*260 мм |