






1 169 ₴
Драбина алюмінієва 2 ступені Intertool LT-1002
Пропонований варіант драбини відрізняється наступними перевагами:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.7 кг |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи | 410 мм |
| Об`єм | 0.045000 |
| Профіль | Алюмінієвий прямокутний |