



1 349 ₴
Драбина алюмінієва 3 ступені Intertool LT-1003
Драбина алюмінієва 3 ступені Intertool LT-1003. Висота платформи 630 мм Виконана з високоміцного алюмінієвого профілю. Має 3 сходинки і майданчик з рифленою поверхнею, зручний поручень Висота до платформи 630 мм, витримує навантаження до 150 кг, важить 3,2 кг На ніжках встановлені пластикові заглушки, які запобігають ковзанню і дряпання поверхні. Дуже зручна і компактна.
Технічні характеристики:
Профіль алюмінієвий прямокутний
Кількість ступенів 3 од
Висота до платформи 630 мм
Максимальне навантаження 150 кг
Вага 3,250 кг
Об'єм 0,000022 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 3.2 кг |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Побутова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи | 630 мм |